ЦЕНТУМ м.Шепетівка

Меню сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Візитівка

 

        

Повна назва  закладу позашкільної освіти: Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області

Адреса: вул. Степана Бандери, 59, м. Шепетівка, 30400, тел. (03840) 4-79-38, е-mail: zhentum@gmail.com

Кадровий склад:

Манійчук Тетяна Леонідівнадиректор. Освіта вища, за фахом - вчитель біології. В закладі працює з 1991 року на посаді методиста, з 2002 року займає посаду директора У 2005 році нагороджена знаком "Відмінник освіти України".

Філюк Олена Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Освіта вища, за фахом - біолог, викладач біології. Працює в закладі з 2005 року, на посаді заступника директора - з 2012 року.

Стафеєва Марина Василівна - практичний психолог. Освіта вища, за фахом - практичний психолог, викладач психології. Працює в закладі з 2019 року.

Беляєва Ольга Михайлівна - керівник гуртків "Юні кінологи", "Юний хендлер", "Гурток народної творчості", "Валеологія з елементами аніматерапії". Освіта вища, за фахом - бібліотекар. Працює в закладі з 1995 року.

Волошина Олена В'ячеславівна - керівник гуртків "Любителі декоративних тварин", "За гуманне ставлення до тварин", "Екосвіт". Освіта вища, за фахом - зооінженер. працює в закладі з 2016 року

Коленчук Олена Іванівна - керівник гуртків "Плетіння з верби", "Юні майстри народних ремасел", "В гармонії з природою" Освіта вища, за фахом - інженер-металург. Працює в закладі з 1995 року.

Марховська Аліна Василівна - керівник гуртків "Юні квітникарі", "Квіткове аранжування", "Я пізнаю світ", "Заповідними стежками рідного краю ", освіта вища. За фахом- вчитель біології, хімії, валеології та основ екології. Працює в закладі з 2007 року.

Семенишина Ганна Валентинівна - керівник гуртків "Писанкарство", "Флористика", "Фотонатуралісти", "Природа і фантазія". Освіта вища, за фахом - художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, викладач. Працює в закладі з 2010 року.

Чумак Ірина Миколаївна - керівник гуртків "Абетка природи", "Цікавий тераріум", "Школа юного акваріуміста", "Фітотерапія". Освіта вища, за фахом - магістр педагогічної освіти, викладач біології. Працює в закладі з 2008 року.

Освітній процес в закладі здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, а також за навчальними планами та програмами, затвердженими відповідними місцевими органами виконавчої влади у порядку, визначеному чинним законодавством - детальніше

Кількість осіб, які навчаються в закладі: у 2019-2020 н.р. відповідно до робочого навчального плану гуртковою роботою охоплено 515 учнів

Мова освітнього процесу: українська

Умови прийому до закладу: прийом до закладу здійснюється протягом навчального року на підставі заяв батьків або осіб, що їх замінюють 

Плата за навчання: навчання в гуртках здійснюється на безоплатній основі

Історична довідка:

      З метою розширення мережі позашкільних навчальних закладів 1 вересня 1986 року рішенням сесії Шепетівської міської ради народних депутатів була відкрита станція юних натуралістів. Відповідно до рішення ХХІХ сесії міської ради  IV скликання 22 грудня 2005 року заклад перейменовано на Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

 Навчальна і матеріальна база: 

 Загальна площа приміщень закладу складає  983,1 м2, а площа території становить 0,92 га.  За час існування закладу створена навчальна і матеріально-технічна  база, визначені форми організації освітнього процесу  відповідно до напряму діяльності.

      Обладнано 8 профільних кабінетів за напрямами гурткової роботи: кабінети екології, плетіння з верби, природи і фантазії, кінології, орнітології, акваріумістики, квітникарства, писанкарства.

     

     

         Створено виставкові зали з акваріумістики та орнітології, куточок живої природи, зовнішній вольєр для  утримання декоративних птахів,  обладнано кінологічний майданчик для проведення кінологічних заходів, створено та зареєстровано 3 паспортизовані музеї (музей народних промислів України, музей кімнатних рослин, етнографічний музей), відповідно до нормативної бази закладена навчально-дослідна земельна ділянка.

   

  

     На базі виставкових залів, профільних кабінетів та музеїв постійно проводяться тематичні та оглядові екскурсії для учнів шкіл міста, району та вихованців  закладів дошкільної освіти. За бажанням відвідувачів організовуються майстер-класи з різних напрямів діяльності закладу.

     Керуючись діючим чинним законодавством  України з охорони навколишнього природного середовища, з метою дієвої пропаганди збереження довкілля та формування екологічної свідомості серед учнівської молоді  і населення міста на території закладу створено дендрологічний парк «Шепетівський»,  де розміщується 5 видів Червонокнижних рослин та колекції хвойних та декоративних дерев та кущів (близько 100 видів). У 2013 році  рішенням сесії обласної  ради  дендропарк включено до заповідного фонду області.

      На базі закладу діє молодіжна громадська кінологічна організація «Фенікс», члени якої спільно з вихованцями гуртків беруть участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних кінологічних виставках, проектах, організовують тематичні семінари-практикуми для населення міста, що сприяє широкому залученню учнівської та студентської молоді до вирішення екологічних проблем. Вихованці закладу є постійними переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних кінологічних виставок, мають колекцію кубків і медалей.

     В рамках співпраці з відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Шепетівської міської ради, з метою залучення батьків та членів родин до освітнього процесу і пропаганди екологічних знань, практичної природоохоронної діяльності в закладі діє програма  «Родинний дім».

     З метою рівного доступу до позашкільної освіти дітей з обмеженими фізичними можливостями в закладі діє соціальний проект «Аніматерапія – лікування душі та тіла». Протягом декількох років на базі Шепетівського центру реабілітації дітей-інвалідів  проводяться  виховні заходи та тематичні кінологічні виступи для вихованців центру.

Досягнення педагогічного колективу закладу:

2011 р.- Міжнародна виставка «Сучасна освіта в Україні» (тема «Духовний розвиток молоді та фізичне вдосконалення – як необхідна складова виховання та освіти. Відродження гуртків соціальної допомоги») -  диплом МОН України, Академії педагогічних наук України;

2011 р. - Перший тур відкритого Рейтингу якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» – диплом лауреата відкритого Рейтингу якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників»;

2012 р.  - Міжнародна виставка «Сучасна освіта в Україні» (тема «Розвиток навчання і виховання дітей з особливими потребами») - бронзова медаль;

2012 р. - Перший тур відкритого Рейтингу якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» – диплом «Флагман позашкільної освіти України», ніка «Золота когорта позашкільників»;

2013 р.  - Міжнародна виставка «Сучасна освіта в Україні» (тема «Розвиток навчання і виховання дітей з особливими потребами») - диплом МОН України, Академії педагогічних наук України;

2013 р. – Сертифікат за впровадження педагогічного досвіду з теми «Формування еколого-етичної компетентності вихованців позашкільного навчального закладу засобами етології і біоетики»;

2013 р. – Всеукраїнський конкурс соціально-педагогічних виховних систем позашекільних навчальних закладів – І місце;

2013 р. – колектив закладу занесено до міської Дошки Пошани за вагомий внесок в суспільно-культурне життя міста.

2013 р. - Перший тур відкритого Рейтингу якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» – Диплом «Флагман позашкільної освіти України».

2014 р. - Перший тур відкритого Рейтингу якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» -  Диплом НЕНЦ за перемогу  в категорії "Позашкільні навчальні заклади міського підпорядкування"

2015 р. - Відкритий рейтинг якості  позашкільної освіти "Золота когорта позашкільників"- Диплом «Флагман позашкільної освіти України».

2016 р. - Відкритий Рейтингу якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» - Диплом НЕНЦ за перемогу  в категорії "Позашкільні навчальні заклади міського підпорядкування"

2017 р. - Відкритий Рейтинг якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» - Диплом «Флагман позашкільної освіти України»;

2018 р. - Відкритий Рейтинг якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» - Диплом «Флагман позашкільної освіти України»;

2019 р. - Відкритий Рейтинг якості  позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» - Диплом «Флагман позашкільної освіти України»;

2019 р. - ХІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій - 2 дипломи за перемогу